Про фонд:

О Нас

Южненський міський благодійний фонд «Час молоді» був створений групою молодих ініціативних людей, що своїми зусиллями протягом декількох років намагаються змінити ставлення суспільства до молоді та самої молоді до існуючих проблем.

Основна мета фонду: активізація молоді у суспільному, політичному та культурному житті міста Южне.

Місія: активна участь молоді у процесі змін у місті і в першу чергу у профілактиці ВІЛ/СНІДу серед молоді міста Южне.

Бачення: наше місто Южне — місто, у якому молодь не вмирає від СНІДу і живе активним, здоровим життям. Для нас це місто, у якому молодь взяла своє життя та здоров’я під контроль.

Фонд займається роботою у таких напрямках:

  • профілактика ВІЛ/СНІДу та негативних явищ серед молоді, шляхом розробки та впровадження інформаційно-освітніх проектів, формування соціально-безпечної поведінки;
  • розвиток молодіжного лідерства та участі молоді у процесі прийняття рішень на рівні місцевої громади;
  • захист прав молоді.

Крім того, фонд є активним прихильником ідеї впровадження нових соціальних технологій в місті Южне шляхом створення механізмів соціального інвестування та децентралізації соціальної сфери.

Структура

У правління фонду «Час молоді» входять молоді люди, які безпосередньо знають проблеми молоді і займаються їх вирішенням.

Структура фонду створена за класичної схемою — загальні зборів членів фонду, правління фонду на чолі з головою правління, наглядова рада.

Правління фонду «Час молоді»:

Голова правління фонду — Радіонов Олександр Олександрович, 1979 року народження, закінчив біологічний факультет ОНУ ім.І.І.Мечникова. Працював методистом Одеського обласного центру позашкільної освіти та виховання молоді. З 2003 року бере активну участь у молодіжному громадському та політичному руху м.Южне.

Члени правління:

Хапаєва Ольга Вікторівна, 1985 року народження, випускниця Одеського відкритого Християнського гуманітарно-економічного університету. Основний напрямок — психологія та психологічне консультування, отримала сертифiкати з сiмейно-шлюбного консультування, роботи з залежностями та пiсочноi терапii. Практичний психолог у ДНЗ №5. Активний учасник громадського руху м.Южне.

Бєлоус Катерина Дмитрівна, 1972 року народження, закінчила Ізмаільський державний педагогічний інститут, працювала викладачем, з 2002 року очолює міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. У 2006 році була обрана депутатом Южненської міської ради.

Контакти

Юридична адреса:

м. Южне, вул. Леніна 17а, кв. 133, 65481

Контактний телефон:

+3 8066 151-10-51

Електронна пошта:

contact@chasmolodi.org.ua